Op woensdagnamiddag 5 oktober verzamelden de troepen van Tim Lemmens en Jan Gerits voor de eerste ronde van schoolvoetbal. Tegenstander was het schoolteam van de jongens van het Sint-Hubertuscollege uit Neerpelt.
Na een te laks begin van de partij stonden de jongens uit Neerpelt al snel op een 2-0 voorsprong. Bijna werd het nog erger maar gelukkig wist Jasper een perfect genomen vrije trap uit de kruising te ranselen.
SAB kwam steeds beter in de wedstrijd en na goed samenspel rondde Ferre W. een knappe aanval af, 2-1. Vlak voor rust kreeg Indy veel ruimte op het middenveld en verschalkte de Neerpeltse verdedigers met een lage schuiver, 2-2 Dat was dan ook meteen de ruststand.
Na de koffie begonnen de Breese jongens het best. Lars Neyens bezorgde SAB de voorsprong na een mooie pass van Sander. 2-3.
Een mooie crosspass van Jannes bracht Amine alleen voor doel maar de keeper redde nog met de vingertoppen. De counter leidde tot de 3-3 na een rake kopbal. Het doelpuntenfestival was evenwel nog niet afgelopen. Robin, onze knappe nummer 10, wist een mooie aanval af te ronden. En dan was de tijd gekomen om de tegenstander de doodsteek te geven moet Indy gedacht hebben. Hij haalde verwoestend uit vanop meer dan 40 meter en de bal verdween over de doelman in doel, 3-5!
Na een strafschopfout van onze kapitein Jannes wist het college team uit Neerpelt het nog spannend te maken door de strafschop raak te trappen. Maar Lars pikte zijn 3de doelpuntje nog mee en nam daarmee alle twijfels weg. SAB gaat door naar de tweede ronde!
Eindstand : 4-6
Selectie : Jasper J, Ferre W, Art P, Jannes G (c), Gust G, Indy G, Amine S, Anouar A, Robin D, Jody R, Sander C, Lars N.
T1: Tim Lemmens
T2 : Elias Ramaekers
T3 : Jan Gerits

